YARIŞMA

yarışma sonucu

Evet sayın TechnoGame misafirleri;

Eğer Ben Her Oyunu Bilirim,her oyun hakkında bilgim var diyorsanız buyrun yarışmaya..Hergün size bir Soru soracağız ve doğru cevap veren herkesin adı sitemizde yayınlanacaktır.Böylece bilgini herkese gösterebilirsin.Kazananların Adı bir gün boyunca sitemizde yayınlanacaktır..

Kurallar;

Herkes cevabını yazarken Ad ve Soyadını yazacaktır.

-Herkesin sadace bir cevap hakkı vardır.(Başka ad yazıp tekrar gönderenler olmasın bu bir yarışma bilgimizi öğrenmek için yapıyoruz)

Küfür,Hakaret gibi şeyler içeren cevaplar kabul edilmeyecektir.

 

NOT:AYRICA CEVAP VERDİKTEN SONRA NEDEN CEVABIM ÇIKMADI DEMEYİN KİMSEYE HAKSIZLIK OLMASIN DİYE KAZANANLARIN ADI BURADA PAYLAŞILACAKTIR.

 

3.5.2014 TARİHLİ YARIŞMA’NIN SORUSU 21:00’da Verilcektir.

 

Written by: Batuhan

TechnoGame'in kuruluşundan bu yana sizlere hizmet vermiş Editör, Çevirmen ve Yazar.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr