The Wolf Among Us Episode 5 – Türkçe Yama

The Wolf Among Us Episode 5 – Türkçe Yama

çeviridurumu

Genel: %100

programcılar

Nurullah Aktaş
Mert Aykuteli

çevirmenler

Mert Aykuteli
Gökhan Uçar
Kaan Uçar
Ali Ekber Ağzıbüyük
Serhat Çavunt

testekibi

Nurullah Aktaş
Gökhan Uçar
Kaan Uçar
Mert Aykuteli

görseller

 
wolf among us episode 5
 
 
wolf among us episode 5
 
 önemlinotlar
 
Setup içinde The Wolf Among Us Episode 2 – 3 – 4 – 5 Türkçe yaması mevcuttur. Episode 1’i biz çevirmediğimiz için setup’ın içinde episode 1 yaması bulunmamaktadır. Episode 1’i oynamak isteyenler bir başka çeviri sitesi tarafından yapılan yamayı kurmak zorundalar.
 

Arkadaşlar bizi gönülden desteklediğinizi biliyoruz. Ancak sitemizin ayakta durması, sizlere daha iyi hizmetler sunabilmek ve etkinlikler yapabilmek için sizlerden bağış talep ediyoruz. Lütfen desteğinizi esirgemeyin. Bağış butonu anasayfamızın sağ köşesinde bulunmaktadır.

Ayrıca temmuz ayı içerisinde toplamda 5 tane Türkçe yamayı sizlerle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

Birde sinirlenip bu yama neden daha çıkmadı, kaç gün oldu, twd ep4 1 günde çıktı bu neden çıkmadı diyen arkadaşlara bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Tek bir wolf Episode’si neredeyse twd’nin bir sezonuna bedel dil boyutuna sahiptir. Bununla ilgili ayrıntılı bilgiler sayfamızda kısa süre içerisinde bir yazıda açıklığa kavuşturulacaktır.

download-icon.273921f460a0c6119fe317a1393d1ce1

Yamayı İndirmek İçin Tıklayınız.

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun