The Wolf Among Us Episode 4 – Türkçe Yama Çalışması [Yayınlandı]

wolf among us episode 4

The Wolf Among Us Episode 4 Türkçe Yama Çalışması

Çeviri Durumu:
Menü: %100
Masal Kitapları: %100
Oyun İçi Etkileşimler: %100
Bölüm Altyazısı: %100
Yamadan Notlar:
Arkadaşlar önceki Wolf Among Us yamalarında sürekli şu yorumlar geliyordu: “1 saatlik oyun neden bu kadar uzun sürüyor çevirmeniz?”
Bu oyun 1 saat olabilir fakat dil dosyaları bir 20 saatlik bir oyun gibi. Wolf Among Us 3 oyunu toplam 436 kb boyutunda bir txt ye sahipti. Fakat Wolf Among Us Episode 4’te bu boyut 650 kb civarı. Yani bu demek oluyor ki Wolf Among Us Episode 4  Wolf Among Us 3’ten tam olarak 1.5 kat daha büyük bir dil dosyasına sahip. Bu da doğal olarak çevirinin daha uzun zaman alacağı anlamına geliyor.
650 kb txt nin ne demek olduğunu sanırım hepiniz idrak edebiliyorsunuz. Aslında çok büyük bir boyut değil. Fakat 1 saatlik oyun için gerçekten abartılı. Demem o ki çevirinin uzun sürmesi bizden kaynaklanan bir sıkıntı değil. Oyunun dil dosyasından kaynaklanıyor.
Siz beklemede kalın “TechnoGame her zaman sözünde durur.”
Wolf Among Us Episode 4
wolf among us 4 türkçe yama

Yayınlandı: İndirmek için tıklayın.

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr