Watch Dogs

Koca bir şehir tek bir ana işletim sistemi üzerinden yönetildiğinde, herhangi bir elektronik cihazı kullanan kimse güvende değildir. Ubisoft’un hafif distopya tadındaki dünyasında, başına gelenleri henüz hiçbir pişmiş tavuğun tecrübe etmediği sert görünümlü babacan hacker Aiden Pearce’ı yönettiğimiz Watch Dogs bize bu mesajı veriyor.

Mission Impossible dizisini (ya da Tom Cruise’un oynadığı filmleri) hatırlatan giriş videosunun ardından, Aiden’a veya yaşadığı trajediye ait çok az soru işareti aklımızda kalıyor: Yanlış giden bir hack girişimi sonucu bileti kesilen bir illegal işler memuru.

watchdogs_dlc

Yeminimi Bozdum!

Ne var ki Aiden’ın kardeşi ve yeğeni bir aksiyon oyununda başrol alamayacağı için, olan onlara oluyor ve kaderin bir cilvesi sonucu Aiden hayatta kalıyor. Bu durumda her makul insanın yapacağı şeyi yapmaya karar veren kahramanımız, katili bulduktan sonra bir beysbol sopasıyla işe çalışmalara başlıyor.

watch-dogs

O Kamera Senin, Bu Kamera Benim

Güvenlik kameraları, her biri oldukça ilginç olan kendi ekibinizden sonra oyundaki en büyük yardımcılarınızdan biri. Bir kameraya sızdığınızda, sadece görüntüleme yapmakla kalmıyorsunuz.

Aiden artık nasıl bir teknoloji kullanıyorsa, bir güvenlik kamerasının görüş alanındaki diğer bir kameraya sıçrayıp onun üzerinden görüş almak, sonra bir diğerine geçmek, hatta bu kameralar üzerinden binanın elektrik tesisatına müdahalede bulunmak mümkün.

İşte oyunun Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşlemci: IntelCore 2 Quad Q8400 2.66Ghz or AMDPhenom II X4 940 3.0Ghz
Hafıza: 6GB RAM
Ekran Kartı: 1024 VRAM DirectX 11 Shader 5.0
DirectX: v9
Boş Alan: 25 GB

 

Written by: Adem Bulut

Spor oyunlarına hakim, Teknoloji'ye Meraklı, Technogame.net Yazarı.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun