The Walking Dead Sezon 3 Geliyor mu?


the walking dead episode 3

 Telltale Game’in çıktığı andan itibaren rekorlar kıran ve tüm bölümleri heycanla beklenen bizimde çevirisini yaptığımız The Walking Dead serisinin devamının geleceği merak konusuydu.  Telltale game başkanı ve Oyunun yaratıcısı yabancı bir oyun dergisine verdikleri röportajda oyunun çok sevildiğini ve devamının geleceğini duyurdu.

Yeni sezonla ilgili hiçbir açıklama yapılmazken Senoryonunda değişebileceği söz konusu. Oyuncularda  iki sezondur bir karakter üzerinden devam eden oyunun artık sıktığını düşünüyor. Peki siz sıktığını düşünüyor musunuz?

Written by: Batuhan

TechnoGame'in kuruluşundan bu yana sizlere hizmet vermiş Editör, Çevirmen ve Yazar.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun