The Walking Dead – Sezon 2 – Episode 5 – Türkçe Yama

The Walking Dead – Sezon 2 – Eposide 5 – Türkçe Yama

çevirmenler

Gökhan Uçar
Kaan Uçar
Barbaros Emre Alagöz
Ali Ekber Ağzıbüyük
Halil Yetkin
Murat Gençoğlu
Cem Güllü
Kerim Can Ulusu
Ertan Yıldırım

programcılar

Nurullah Aktaş
Mert Aykuteli

testekibi

Nurullah Aktaş
Mert Aykuteli
Gökhan Uçar
Kaan Uçar
Murat Gençoğlu

Reklamvetanıdım

Tayfun Kumaş

önemlinotlar
Arkadaşlar oyun Steam’da yayınlandıktan sadece 6 saat içerisinde oyunu tamamı ile çevirdik. Bugün gün içerisinde ise Türkçe yamayı oyunda ve dosya üzerinde test ettik. Ayrıca bir yandan test devam ederken diğer yandan TechnoGame programcıları sizler yamayı indirirken yüksek boyutlara takılıp kotanızı doldurmayın diye yama boyutunu, yeni yazdıkları kodlar ile tam olarak 75 kat küçülttüler.
Unutmayın ki TechnoGame işini disiplinli, ciddi, kaliteli ve hızlı yapmasa bu yama “1” günde tamamlanmaz. Şu an emeği geçen kısmında gördüğünüz arkadaşlar dün gece oyunun çıkış saatinden itibaren saatlerce uyumadan aralıksız çeviri yaptılar. Programcı arkadaşlar 40 saati aşkın bir süredir uyumadan bilgisayar başından kalkmadan sizlere bu yamayı yetiştirmeye çalıştılar. Gözümüzden kaçan ufak tefek hatalarımız olmuşsa hatamızı affedin. Herkese iyi oyunlar ve iyi eğlenceler.

Destek!
Arkadaşlar sizlere verdiğimiz hizmetlerin ilk gününden bu yana TechnoGame’e gelen toplam bağış miktarı 45 TL’dir. Hiç bağış gelmiyor. Bizlere destek olun arkadaşlar. Başka hiçbir gelirimiz yok. Bu siteyi ve ekibi sizlerin sahiplenmesi ve ayakta tutması lazım. Bunca emeğin karşılığı sanırım daha fazla olmalı. Oyunlara verdiğiniz paraları düşünün.

Dikkat !

-Siyah ekran alanlar oyunu yanlış klasöre kuranlardır. Oyunu doğru klasöre kurun ve kurulumun sonlanmasını bekleyin!
– Doğru klasöre kurduğunuzdan eminseniz, her ihtimale karşı kurulumu yine de Yönetici Olarak Çalıştır’ın.
– Yamada oyun bozmaymış, siyah ekranmış, şöyleymiş diye bir sorun yok. Bu sorunlar yanlış kurmanızdan kaynaklanır.
– Bu defalarca yaptığım açıklamalardan sonuncusudur. Birkaç kişiye bizzat kurulum bile yaptım, çalışmıyor diyenlerin yamaları ne hikmetse çalışıverdi. Yani bundan sonra kurulum ile ilgili ekstrem bir durum olmadığı sürece yorumlara cevap da vermeyeceğim (Mert A.).
– Son defa yine söylüyorum. Kurulumu çalıştırın (Yönetici Olarak Çalıştır), ve oyunun olduğu klasöre yükleyin. Oyunun olduğu klasör olmak zorunda başka yerde ÇA-LIŞ-MAZ!

Bu yama paketi sezon 2 içerisindeki tüm bölümleri kapsamaktadır. Tüm bölümleri Türkçe oynayabilirsiniz.

Kuramayanlar bu konudan bilgi edinebilirler, konuya gitmek için -TIKLA-

download-icon.273921f460a0c6119fe317a1393d1ce1

Yamayı İndirmek İçin Tıklayınız.

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun