The Walking Dead – (Season 2/Episode 4) – Türkçe Yama

The Walking Dead – (Season 2/Episode 4) – Türkçe Yama

çeviridurumu

Genel: %100

programcılar

Nurullah Aktaş
Mert Aykuteli

çevirmenler

Mert Aykuteli
Gökhan Uçar
Kaan Uçar
Ali Ekber Ağzıbüyük
Halil Yetkin
Batuhan Gengönül

testekibi

Nurullah Aktaş
Gökhan Uçar
Kaan Uçar
Mert Aykuteli

görseller
 
walking dead
 
walking dead
 
 

önemlinotlar
Arkadaşlar sizler dün gece uyurken biz sabaha kadar çeviriyi bitirdik. Bugün gün içerisinde ise Türkçe yamayı oyunda ve dosya üzerinde test ettik.
Unutmayın ki TechnoGame işini disiplinli, ciddi, kaliteli ve hızlı yapmasa bu yama “1” günde tamamlanmaz. Şu an emeği geçen kısmında gördüğünüz arkadaşlar dün gece oyunun çıkış saatinden beri hala uyumadılar. Bu nedenle bizleri eleştirecekseniz eksik yönlerimizle eleştirin. Haksız eleştiri yapmayın. Siz destek olun biz böyle bir günde de oyun çeviririz 😉

download-icon.273921f460a0c6119fe317a1393d1ce1

Yamayı İndirmek İçin Tıklayınız.

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun