The Walking Dead’ den Yeni Fragman Geldi !

 

Sevilen yabancı dizi The Walking Dead’ ın 5. sezonu yarıda kalmıştı ve 8 şubat’ da AMC ekranlarında tekrar yayına girecek. Gelecek yeni bölümlerde yeni karakterler ve yeni mekanlar olacak, izleyicileri merakta bırakan unsur ise Washington’da bir tedavi bulma umudunu kaybettikleri için şimdiki amaçları ne olacak ? Macera dolu tanıtım ile sizi baş başa bırakıyorum.

Written by: Can Yeniay

Bilgisayar donanımından ve yazılımından anlar. Bilgisayar oyunlarına aşırı ilgisi vardır, en sevdiği oyun GTA serisidir. Rize' de yaşar, Radyo-Tv bölümünü okumaktadır. Siyasetten hoşlanır.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun