Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Visceral, Battlefield: Hardline Yeni Haberler

Visceral, Battlefield: Hardline Yeni Haberler

Visceral Games Battlefield: Hardline ilk betasını çıkardığı zamandan bu yana oyunu geliştirmek için büyük çaba harcamışa benziyor. İlk betanın çıkışında bir çok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratan Visceral Games bu sefer hatasını telafi etmek için hazırlanıyor diyebiliriz. Oyunun ikinci betası için hazırlanan The Season adında bir blog altında ikinci beta için önümüzdeki haftadan itibaren bilgiler verileceği açıklandı.

İkinci Beta birinci betadan çok farklı olacağını açıklayan firma, birinci betada yaşanan bütün geri bildirimler sonucunda oyunun bir çok oynanış öğesini değiştirmişti.

Firma “Biz size sadece bir şeyler anlatmak istemiyoruz, göstermek istiyoruz. Önümüzdeki 11 hafta boyunca istediğiniz her an bloga uğrayıp, Hardline’ın gerçek bir FPS deneyimi sunması için neleri değiştirdiğimizi görebilirsiniz.” şeklinde açıklamada bulunmuştu. Ben gerçekten merak ediyorum bakalım önümüzdeki haftalar neler ile karşılaşacağız.

BFH_Rescue-wm

Hakkında Cenk Saybay

Bisiklet alıp arkasından sırf bir playstation için satmış. Kendini oyunlara adayan saygılı kişilik. Her ne kadar oyun oynamayı sevse de onlar hakkında yazmaktan vazgeçemiyor.