The Wolf Among Us Episode 2 – Türkçe Yama

The Wolf Among Us Episode 2 Duman ve Aynalar hatasız sürüm yayınlandı.

Programlama

Mert AYKUTELİ

Nurullah AKTAŞ

Çevirmenler

Mert AYKUTELİ
Kaan UÇAR
Gökhan UÇAR
Serkan UNCU
Nurullah AKTAŞ
Barbaros Emre ALAGÖZ
Eyüp AYDIN
Atakan ŞEN

Çeviri Durumu:

Menü: %100
Masal Kitapları: %100
Oyun İçi Etkileşimler: %100
Bölüm Altyazısı: %100
Çeviri sürecinde küfür, hakaret edip saygısızlık içerisinde bulunanların hiçbirine HELAL ETMİYORUM!
Yamayı indirip oynarsa bu şahıslar, bilsinler ki hesabını ALLAH’ın huzurunda vermeyi kabul etmiş olacaklar.
Desteklerini esirgemeyen ve bizim gibi süreci sabırla takip eden arkadaşlarımıza sonsuz TEŞEKKÜR ediyorum.
Not: Çeviri ilk oyunu içermemektedir. İlk oyunu Türkçe oynamak isteyenler Oyun Çeviri‘den indirebilir.

Mert AYKUTELİ AÇIKLAMA:

Not: Çevirinin yaklaşık 1 hafta gecikmesi konusuna değinmek istiyorum. Daha önceden bilenler vardır belki, Oyun Çeviri sitesinde bağımsız bir çalışma olarak bu çeviriyi yürütüyordum. Yaklaşık olarak %50 gibi bir kısmını çevirmiştim kısa bir sürede. Ancak bir hafta kişisel sebepler yüzünden ara vermiştim ve bu süre sonunda gerçekten çok kötü sözler, olumsuz ve yersiz eleştiriler geldi. Yine sıkıntı değildi fakat Oyun Çeviri bu oyunu çevireceğini söylediğinde eleştiriler daha da arttı ve ben vazgeçtim. (Ki vazgeçmeseydim iddia ediyorum en fazla 1 buçuk haftaya bitirecektim.) Ben de bu olaydan sonra güncel olan çeviri klasörünü sildim. Daha sonra site açıldığında bu yamayı da bitirelim demişti Nurullah. Ben de olur dedim. Ben %50 sini çevirdiğimi söyledim ve çevrilmeyen kısımların haberini verdim. Çeviri son birkaç haftaya kadar benden bağımsızdı, dosyalar bendeydi. Ancak biz bitirdiğimizi sandığımızda, silmiş olduğum güncel kısım olduğunun farkına vardık. Bu da yaklaşık %30 luk bir kayıptı. Tüm bu yaşanan karmaşıklık bundan ibaretti. Çevrildiğini sandığımız %30 u tekrar çevirdik. Neyse, yamada emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Herkese iyi ve Türkçe oyunlar:) Bu arada Bölüm 3′ün de çevirisine yakın zamanda başlayıp bitirmeyi düşünüyoruz. Beklettik ama bunu kısa sürede çevirmek için elimizden geleni yapacağız :)

Dikkat: Sadece Bölüm 2 kurulu olanlar alttaki linki indirsin.

Bölüm 2 için Tıklayın!

 

Dikkat: Bölüm 3 kurulu olanlar ise bu linki indirsin. 

Bölüm 3 için Tıklayın!

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun