The Sims 4 Mac OS X’e Geldi!

Efsane serilerden olan Sims serisinin son oyunu The Sims 4, Mac OS X‘e geldi.

Oyun şuan Origin üzerinden satışa sunuldu. Fiyatı ise 39.99$. Eğer Deluxe Edition paketiyle beraber almak isterseniz de 46.66$ ödemeniz gerekecek. İsterseniz demo sürümüyle de bir gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ama şunu da belirtelim: Eğer PC sürümünde oyunu satın aldıysanız Mac için tekrar oyunu satın almanıza gerek yok. Electronic Arts, PC sürümünde oyunu alan her oyuncuya Mac sürümünü ücretsiz verecek. Ayrıca PC sürümündeki kayıtlarınızı da Mac sürümüne aktarabileceksiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı öğrenmek için buraya tıklamanız yeterli. Ayrıca Mac için minimum sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

The-Sims-4-interactions1

 

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Mac OS X 10.7.5 (Lion)

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4Ghz işlemci ve ya daha iyisi

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 320M, 9600M, 9400M,ATI Radeon HD 2600 Pro ve ya daha iyisi. Ekran kartı belleği en az 256 MB olmalıdır.

Bellek: 4GB RAM

HDD: 10 GB

Written by: Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: sadikkilicc@gmail.com

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun