Steamde The Wolf Among Us Fırsatı!

 

 Ekibimiz tarafından çevrilmekte olan The Wolf Among Us’ın sezon finali bölümü olan “Cry Wolf” çıkışını yaparken, Steam’de boş kalmadı. Wolf Among Us’ın sezon finaline özel olarak %50 oranında bir indirimle oyuncuları sevindirdi.

The Wolf Among Us şu anda %50 oranındaki indirimiyle 12.49 dolar. Bu indirim 11 Temmuz’a kadar devam edecek. Bu indirim ile Steam’den oyunu satın alanlar beş bölüme de sahip olacak.

Ekibimiz ise dördüncü bölümün çevirisi tamamlandıktan sonra beşinci bölümün çevirisine başlayacak. Bu yüzden bu güzel fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Steam üzerinden The Wolf Among Us’ı satın almak için tıklayın.

Written by: Serhat

Çeviri hakkında bilgi, istek ve diğer şeyler için; Gmail: raekdothrak98@gmail.com Steam: /silenttorch

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr