Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Steam’de Tropico İndirimleri

Steam’de Tropico İndirimleri

kalypsoweekend

14 – 18 Ağustos arasında gerçekleşen Kalypso Anniversary Weekend bu sene de geldi. Steam kullanıcıları için mükemmel oranlarda indirimler gözden çarpmıyor. Bu haberimizde Kalypso’nun en önemli serisi olan Tropico serisine de önemli indirimler geldi, gelin bunlara bir göz atalım:

Listenin başında bu sene çıkışını yapan ve yeni birçok özelliğiyle ücretini hakettiren Tropico 5 bulunuyor. Tropico 5 her zamanki gibi son çıkan oyunların aldığı %33’lük indirim oranına sahip ve 26.79 $’dan satışta. Muhtemelen böyle bir indirim bir haftasonu indiriminde şans Tropico serisine vurana kadar bir daha gelmez, ya da Sonbahar veya Kış indirimlerine kadar.

Hemen ardından Tropico 5’in ilk ek paketi olan The Big Cheese’de %33’lük bir oranla 2.67 $ olarak satışta.

Daha sonra Tropico’nun 4. oyunu ve ek paketleri geliyor. Bunlara da bir göz atarsak;

Tropico 4: Steam Special Edition → %85 (2.99$)

Modern Times ek paketi  (1.49$)’dan satılırken diğer ek paketler (Propaganda!, Apocalypse, Junta Military DLC, Megalopolis DLC, Pirate Heaven DLC, Plantador DLC, Quick-dry-Cement DLC, The Academy, Vigilante, Voodoo DLC) 0.74$’dan satılıyor. Eğer ek paketlerinizden eksikler varsa, bu çok güzel bir fırsat.

Tropico 3 ve ek paketi olan Absolute Power ise 1.49$’dan satışta. Tropico, Tropico 2 ve Tropico: Pirate Cove’ın hep beraber satıldığı Tropico: Reloaded paketi ise 1.04$’dan satışta.

 

 

Hakkında Serhat

Çeviri hakkında bilgi, istek ve diğer şeyler için; Gmail: [email protected] Steam: /silenttorch
 • Feyyaz Ak

  Aman Allah’ım Tropico 4 + tüm dlcler 0,29$

 • http://www.nipponyume.net/ Hasan Kalaman

  Steam’de oyunlar Euro üzerinden satılmaya başlandı. Fiyat değişikliği olmadı, bu yüzden Euro daha pahalı olduğu için oyunlar zamlandı. :(

  • http://technogame.net/ Mert Mesut Demir

   Bende hala dolar olarak gözüküyor oO ?