Sims 4’ün Yeni Genişleme Paketinden Video Yayınlandı

the-sims-4-get-to-work-official-logo

 

EA Geçtiğimiz haftalarda Sims 4 için “Get To Work” adlı genişleme paketini duyurmuştu.Bu genişleme paketine yönelik ilk tanıtım videosu oyuncularla paylaşıldı.Bu genişleme paketi Nisan 2015’te ulaşılabilir olacak.Peki siz bu genişleme paketi hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce beklenen etkiyi yaratacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından paylaşmayı ihmal etmeyin.

Written by: Mert Mesut Demir

17 Yaşında, Büyük Bir Apple Hayranı.Steamda zaman geçirmeyi seven kişilik.Simülasyon oyunlarını seven ve zamanının büyük bir çoğunu SuperPower 2 oynayarak geçiren isim.Steam üzerinden ekleyebilirsiniz nick kolerak8 ^^.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun