Sherlock Holmes: Crimes & Punishments – Sorgulama Sanatı (Türkçe Altyazılı)

Frogwares tarafından geliştirilen Adventures of Sherlock Holmes serisinin en yeni oyunu Sherlock Holmes: Crimes & Punishments dan yeni oyuna ve oynanışına dair Sherlock karakterimizin enfes sorgulama sanatına şahit olduğumuz bir video geldi.

Oyunun isminden de anlaşılacağı üzere bu seferki temamız ünlü Rus yazar Dostoyevski’nin Suç ve Ceza adlı romanından esinlenilmiş ve 19. Yüzyıl İngiltere’sinde geçiyor.
Oyunun geliştiren Frogwares ekibine göre bu yapımda 14 araştırma tekniği, her davanın 3-5 farklı çözümü ve 6 ile 10 arasında farklı sonu bulunabiliyor.

Çıkmasını büyük bir merakla beklediğimiz Sherlock Holmes: Crimes & Punishment 30 Eylül’de tüm platformlar için raflarda yerini alacak.

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun