Rocket League – Resmi Türkçe Yama Projesi

PSYONIXTechnoGame Logo

ROCKET LEAGUE
RESMİ TÜRKÇE YERELLEŞTİRME PROJESİ

 

Rocket League

Futbol, Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars oyununun ardından beklenen fizik temelli multiplayer moduna odaklanmış bir oyunla yeniden buluşuyor! Muhteşem hava toplarını gole çevirmek için devasa roket motorlarıyla donatılmış yüksek uçuş gücüne sahip araçlardan birini seçin ve inanılmaz kurtarışlara imza atıp zafere ulaşın!

Fütürist bir Spor-Aksiyon oyunu olan Rocket League, oyuncuları çoklu, yüksek detaylı arenalar karşısında inanılmaz gol vuruşlarını gerçekleştirebilmesine veya destansı kurtarışlara imza atabilmesine imkan veren motor destekli araçlarla donatıyor. Rocket League’in gerçekçi etkileşimleri simüle etmek için kullandığı gelişmiş fizik sistemi, oyunculara bu inanılmaz dinamik futbol ortamı içinde eksiksiz bir sezgisel his vermek için kütle ve ivme sistemine dayanıyor.

rocket league türkçe

İşte Müthiş Detaylar:

Eksiksiz tekli oyuncu deneyiminin tadını çıkarmak isteyen oyunculara olanak sağlayan Yepyeni Bir Sezon Modu
10 milyardan fazla olası kombinasyon sağlayan kapsamlı Battle-Car özelleştirmeleri
Açılabilir eşyalar ve araçlar, durum takibi, skor tabloları ve daha fazlası
Farklı takım boyut ve ayarlarda alışkanlık yaratan 8 oyunculu çevrimiçi oyun deneyimi
Yerel veya online olarak rakiplere karşı oynanabilen 2 kişilik, 3 kişilik veya 4 kişilik muhteşem bölünmüş ekran modu
Hızlı ileri sarma, geri alma veya sahanın herhangi bir yerindeki hareketi tekrarlamaya izin veren yayın kalitesi
PlayStation®4 kullanıcılarıyla yarışlı çapraz platform oynanışı

PSYONIX HAKKINDA

Psyonix Inc. firması, 2000 senesinde Dave Hagewood tarafından kurulan, özellikle spor ve yarış türünde oyunlar geliştiren San Diego, Kaliforniya merkezli bağımsız bir oyun yapımcısıdır. Şimdiye kadar geliştirdikleri oyunlar PC, PS3, PS4, Xbox One, IOS Mobil, Android Mobil gibi çeşitli platformlarda yayınlanmıştır. 32 kişilik deneyimli kadrosuyla oyunseverlere tutku dolu oyunlar sunmaktadır. Yaklaşık 15 senelik bir tecrübeye sahip Psyonix, kimsenin beklemediği bir çıkış yakalayan Rocket League ile dünyaya kendini fazlasıyla kanıtlamıştır. Firma sahibi Dave Hagewood ise daima yeniliklere açık olan bir kişiliğe sahip olmakla beraber, oyunseverlere fütürist bir oyun dünyasının kapısını açmıştır. Şimdiye dek toplam 7 adet oyunun yapımcılığına imza atmışlardır.

rocket league Psyonix

ROCKET LEAGUE RESMİ YERELLEŞTİRME PROJESİNİN DETAYLARI

Proje Yöneticisi:

Nurullah Aktaş

Çevirmenler:

Enes Çakır

Yerelleştirme Koordinatörü:

İbrahim Aybars Sapan

Test Ekibi:

Enes Çakır

Nurullah Aktaş

 

   Rocket League projesi, yaklaşık olarak 10.000 kelimeden oluşmaktadır. Oyun, Türkçe karakter desteğine sahiptir. Ayrıca Steam başarımları da Türkçe’ye çevrilmiştir.

rocket league tükrçe yama

rocket league tükrçe oldu

rocket league technogame

rocket league tükrçe

Aralık 2015’in sonlarında çevirisi tamamlanan Rocket League resmi Türkçe yerelleştirme projesi, Steam ve PS4 platformlarında 11 Şubat 2016 itibariyle tamamen yayınlanmıştır.

Steam Satış Sayfası : http://store.steampowered.com/app/252950/

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun