PUBG’den Karlı Harita!

Son senelerin en çarpıcı oyunlarından bir tanesi olan PUBG yeni bir harita üzerinde çalışıyor. Hatırlarsanız oyunun Erangel’i çok uzun bir süre tek harita olarak oynamıştık. O kadar çok oynamıştık ki şehri kendi şehrimiz gibi sahiplenmiş ve sevmiştik. Daha sonra miramar adında çöl haritası gelmişti. Erangel’den sonra çöle alışmak zor olsa da yeni araba ve silahlarla birlikte o haritayı da sevmiştik. Çölde uzun süre oynadıktan sonra kendimizi birden yağmur ormanlarıyla kaplı sanhok’ta bulduk. Bana kalırsa en çok sevilen harita da sanhok oldu. Belki bunda daha küçük olmasından dolayı maçların daha hızlı bitmesi de etkili olabilir. Bu haritaya da alıştıktan sonra herkes yeni haritayı beklemeye başladı ve herkes karlı olmasını bekliyordu. Beklentilerin boşa olmadığı ekibin yeni harita üzerinde çalıştığı ve bu haritanın karlı olacağı ortaya çıktı.

Henüz resmi duyurusu yapılmasa da oyunun dosyalarını kurcalayan PUBG oyuncuları bazı görsellere eriştiler. Görsellerden anlaşılacağı üzere yeni haritanın ismi Dihor Otok olacak gibi duruyor. Haritanın kuzey kısımları daha karlı olacak ve haritada bir de dinozor parkı olacağı konuşuluyor. Haritanın boyutu ise 8X8 olacak ancak oynanabilir kara parçası 6X6 boyutunda olacak. Erangel ve miramar haritaları 8X8 boyutuna sahipken sanhok haritası 4X4 büyüklüğündeydi.
Yeni haritaya ait görseller:

Written by: Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: [email protected]

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun