Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / PES 2015’e Beşiktaş Ekleniyor

PES 2015’e Beşiktaş Ekleniyor

pes15PES15’e 2. Veri Paketi Yarın Veriliyor.

Konami, PES 2015 için 2. veri paketinin 16 Aralıkta Xbox One, PS4, PC, PS3 ve Xbox 360 için geleceğini duyurdu. Ücretsiz gelecek güncelleme oyuna yeni stadyumlar oyuncu yüzleri ve takımlar ekleyecek.

Beşiktaş, FC Basel 1893, FC Bate Borisov ve NK Maribor güncellemenin getireceği takımlar oldu. Konami bu takımların gerçekle birebir olarak oyuna eklendiğini vurguladı. José Callejón, Aaron Ramsey, Karim Bellarabi, Gerard Deulofeu, Luke Shaw, Iker Muniain ve Rúben Neves güncelleme ile gelen oyuncuların sadece birkaçı!

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.
  • Eyüp

    José Callejón, Aaron Ramsey, Karim Bellarabi, Gerard Deulofeu, Luke Shaw, Iker Muniain ve Rúben Neves oyun değil futbolcu yüzleri.futboldan anlamayan yazarlar futbolla ilgili yazmasın komik oluyor.

    • http://www.alicansaglam.com/ Alican Sağlam

      Aynı anda çok fazla işle uğraşınca bu tür “komik” hatalar yapabiliyoruz. “oyuncuların” yerine “oyunların” demişim. Geri bildirimin için teşekkürler.