Onigiri mi, o da ne?

wallpaper003_1920x1200

 

Selamlar sevgili Technogame takipçileri. Bugün size sürpriz bir haberimiz var. Technogame çeviri grubu olarak, CyberStep isimli Japon oyun firmasının “Onigiri” isimli, Jmmorpg türündeki oyununun resmi lokalizasyon çalışmasını almış bulunmaktayız. İlk resmi çalışmamız olacak olan Onigiri, ( Japonya’da yaygın olarak tüketilen pirinç topunun ismi) samuraylar dönemi Japonya’sında geçen aksiyon tabanlı bir mmorpg oyunudur. Grafikler ve oynanış tarzı olarak Metin2’yi andıran oyun, şu an ülkemizde sadece ingilizce olarak Amerika sunucusunda oynanabiliyor, ancak çalışmamız bittiğinde oyun Türkiye pazarına girerken ne olur elbet bilinmez. Oyunu orijinal haliyle denemek isteyenler aşağıdaki linkten bedava olarak kayıt olup oyunu indirebilirler. Aynı zamanda oyun için yayınlanan iki tanıtım videosunu da oyunun kendi sitesinden izleyebilirsiniz.

http://onigiri.cyberstep.com/

Written by: Murat Gençoğlu

Doğuştan Horde, ölümüne Corleone, sonuna kadar Marvel'cı bir Rock'n Roll şövalyesi. Konsol oyuncusu, Persona serisine tapar. İstediğiniz platformda bulmak için sihirli kelime: @welmour

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun