Metro: Last Light

Metro-Last-Light-Logo

Hayatta kalma ve gerilim oyunlarını seviyorsanız eğer 1. sınıf bir oyunla karşı karşıyasınız. Metro: Last Light korku ve macera oyunudur. 2013 yılında piyasaya 4A Games Tarafından sürülen ve yayımcılığını Deep Silver’in üstlendiği oyun aşırı derecede beğeni toplamayı başardı. Oyun 2033 yılında gelecekte geçmektedir. Karaderililerin Soylarının tükendiğini düşünen insan ırkı için bir umut vardır son bir tane Karadereli kalmıştır. Bir grup koruyucunun bu yaratığı öldürmek istemesine rağmen ana karekterimiz Karadereliyi korumak için elinden geleni yapacaktır.

Eğer hayatta kalma ve korku oyunlarını seviyorsanız kesinlikle oynamanızı tavsiye edeceğim oyunlardandır.

Oyundan Görüntüler:

metro-last-light-1

Metro-Last-Light

_273419850_Metro Last Light 'Genesis' video teases a bleak post-apocalyptic future

Written by: Boran KARADENİZ

Bir çok alanda kendini geliştirmiş, orta derecede PHP bilgisine sahip oyunlar ile arası haşir neşir olan mütevazi kendi halinde blog yazarı. :)

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr