Mafia II’nin Multiplayer Modu için İmza Kampanyası

mafiaıımod

Pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanan Mafia II ve devam oyunu beklenen Mafia III‘ün haberleri internette dolaşırken gelin sizinle Mafia II’nin multiplayer modunun son durumuna bakalım.

  Mafia II için mod yapımcıları tarafından geliştirilen multiplayer modunun yapımı durduruldu. Modu isteyen oyuncular da bunun için bir imza kampanyası başlattı.Oyunun modu, oyuncuların gereken ilgiliyi göstermedikleri için kapatılacağı söylendi. Hemen bunun üzerine oyunun multiplayer modunu seven oyuncular imza kampanyası başlattı.

  Eğer sizde multiplayer modun kapanmamasını istiyorsanız, projenin devam etmesi için düzenlenen imza kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz. Bunu yaparak geliştiriciye, modu bekleyen kitleyi göstermiş olacak ve belki de projenin devam etmesini sağlayacaksınız.

Written by: Haşim Kışla

17 yaşında lise 3.sınıf öğrencisi. 8 yaşından bu yana PC oyunları ve donanım, haber gibi şeylerle ilgilenen. Tasarım ve bilgisayarın teknik & donanım alanında kendini geliştirmiş.TechnoGame'de editör - yazar bir kardeşiniz.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr