Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Mafia II’nin Multiplayer Modu için İmza Kampanyası

Mafia II’nin Multiplayer Modu için İmza Kampanyası

mafiaıımod

Pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanan Mafia II ve devam oyunu beklenen Mafia III‘ün haberleri internette dolaşırken gelin sizinle Mafia II’nin multiplayer modunun son durumuna bakalım.

  Mafia II için mod yapımcıları tarafından geliştirilen multiplayer modunun yapımı durduruldu. Modu isteyen oyuncular da bunun için bir imza kampanyası başlattı.Oyunun modu, oyuncuların gereken ilgiliyi göstermedikleri için kapatılacağı söylendi. Hemen bunun üzerine oyunun multiplayer modunu seven oyuncular imza kampanyası başlattı.

  Eğer sizde multiplayer modun kapanmamasını istiyorsanız, projenin devam etmesi için düzenlenen imza kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz. Bunu yaparak geliştiriciye, modu bekleyen kitleyi göstermiş olacak ve belki de projenin devam etmesini sağlayacaksınız.

Hakkında Haşim Kışla

17 yaşında lise 3.sınıf öğrencisi. 8 yaşından bu yana PC oyunları ve donanım, haber gibi şeylerle ilgilenen. Tasarım ve bilgisayarın teknik & donanım alanında kendini geliştirmiş.TechnoGame'de editör - yazar bir kardeşiniz.
  • emirhan demircigil

    Bence kapansın. Neden derseniz oyunun mp modu bug dolu bugları geçtim mp modunda yapılacak bir şey yok tek yaptığınız araba sürmek ve çatışmak tabi ona çatışmak deniyorsa bir çok bugu var onun da, karşındakine ateş ediyorsun adama işlemiyor bile..

    • Haşim

      Aslına bakarsan bende fazla hayatta kalacağını sanmıyorum. Büyük ihtimal kapanacaktır.