Mafia 3 Yakında Açıklanabilir

mafia-mobsters-artwork

Oyun piyasasının efsaneleri arasına giren, 2k Games’in yapımı olan Mafia serisi bomba bir haberle gündeme düştü. Geçtiğimiz seneden beri süren dedikodular herkesi umutlandırmıştı. Fakat bu seferki söylenti herkesi sevince boğabilir.

Oyunun önemli karakteri olan Vito Scaletta’nın aktörü Rick pasqualone, twitter’da bir takipçisine verdiği yanıt çok heyecanlandırdı.

“Çok yakında yeni bir Mafia haberi görebilirsiniz!” diyen aktör bu yanıtıyla oyun gündemine bomba gibi düştü. Bizimde tek söyleyeceğimiz, İnşallah yakında Mafia’yla ilgili bir haber görürüz.

vbvcbc

 

Written by: Batuhan

TechnoGame'in kuruluşundan bu yana sizlere hizmet vermiş Editör, Çevirmen ve Yazar.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun