Mafia II

Mafia 2 oyunu 1940 ve 1950 yılları arasında geçiyor. Oyundaki karakterimizin ismi ise Vito Scaletta. Scaletta işlediği suçlardan dolayı ağır bir hapis cezası alınca, orduya katılıp cepheye gitmeye karar verir. Amerika, 2. Dünya savaşının içinde olduğundan, orduya katılan ve savaştan sağ dönen mahkumların cezaları affedilmektedir. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen Scaletta’da cezasından kurtulmak için silahını kuşanır ve orduya katılır. 2. Dünya Savaşı sona erdikten sonra Scaletta ülkesine geri döner ve hapis cezası da affedilir. Fakat bizim bir lafımız vardır, “can çıkar, huy çıkmaz” diye, Scaletta’da o hesap, yanına aldığı arkadaşı Joe Barbaro ile Empire Bay sokaklarında suç işlemeye devam eder. Fakat Scaletta’nın işleri bu sefer yolunda gider ve bir şekilde kendisini yeraltı dünyasının bir üyesi olarak buluverir.

Mafia II’de türünün klasik oyunlarında olduğu gibi bolca silah ve 50 kadar otomobil yer alıyor. Bunlara ek olarak, örneğin sokakta aracınız arızalanırsa, yani bolca sağa sola çarpıyorsanız, otomobiliniz kullanılamaz hale geliyor. Böyle anlarda, türün klasik oyunlarındakilerin aksine, inip aracı tamir edebiliyorsunuz.

 Otomobiller Mafia II’de bir hayli önemli. Zira Empire Bay yollarını bu araçlarla katediyoruz. Eğer hızlarından memnun değilseniz, onları modefiye yapma imkanınız da var… Görevlere gelince, kılık değiştirip, türlü atraksiyona girmek hoş fakat bu bile oyunun başında uzun süreler geçirtmeye yetmiyor. 

Bu oyunu sizler için değerlendirdik ve mutlaka oynanması gereken oyunlar arasına aldık. İyi Eğlenceler….

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Microsoft Windows XP (SP2, SP3) / Windows Vista / Windows 7
  • İşlemci: Pentium D 3Ghz veya AMD Athlon 64 X2 3600+ (Çift çekirdek) ya da yukarısı
  • Bellek: 1.5 GB
  • Grafik Kartı: Nvidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro veya daha iyisi
  • Sabit disk: 8 GB

 

Written by: Batuhan

TechnoGame'in kuruluşundan bu yana sizlere hizmet vermiş Editör, Çevirmen ve Yazar.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr