Leap of Fate Resmi Türkçe Yerelleştirme Projesi

clever-plays_logo

res2

LEAP OF FATE
RESMİ TÜRKÇE YERELLEŞTİRME PROJESİ

 

header

Leap of Fate, korkularınızı yenip kaderinizi geri kazanacağınız hızlı tempolu cyberpunk roguelite türü bir oyundur. Büyünün gerçek olduğu New York’ta, Kaderin İmtihanı ile yüzleşip akıl almaz güçler edinmesi gereken bir teknobazı oynuyorsunuz. İmtihanlardan kurtulabilecek misiniz?

Leap of Fate; izometrik kamera açısının, hızlı tempolu aksiyonun ve rogue türü unsurların bir araya gelerek oluşturduğu benzersiz bir yapımdır. New York’un kuytu köşelerinde saklanan dört teknobazdan biri olarak, seni zihnindeki kötülüklere karşı büyülü bir mücadeleye tabi tutacak olan Kaderin İmtihanı ile yüzleşme zamanın geldi. İmtihan boyunca sonu gelmek bilmez düşman sürüleriyle savaşman ve itinayla yerleştirilmiş olan tuzakları alt etmen gerekecek. Silahların ise şimşek hızında gölge yürüyüşün, oynadıkça bulduğun güçlü glifler ve macera boyunca geliştirdiğin büyülü beceriler olacak. Peki sağ çıkarsan kazancın ne mi olacak? Akıl almaz bir güç ve asıl kaderini öğrenme fırsatı.


Temel Özellikleri:

– Gölge Yürüyüşü becerisi üzerine kurulu son derece süratli ve tatmin edici bir aksiyon oyunu tecrübesi yaşayın. 

– Yenilikçi bir sistem ile rastgele oluşturulan beceri ağaçları ile yüzden fazla büyü becerisi arasından istediğinizi geliştirin.

– Dört karaktere ait, güzelce resmedilmiş sinematiklerle desteklenerek anlatılan derin ve çarpıcı hikâyeleri keşfedin. 

– Sibernetik laboratuvarlar, karanlık sokaklar ve gizli yapılanmalar içeren günümüz zamanında geçen bir siberpunk fantezi dünyasını keşfedin.

Zorluk:

Leap of Fate’deki çatışmalar oldukça hızlı ve ölümcül geçer. Meydan savaşçılarından tutun da delirmiş tarikatçılara ve saklı taretlere kadar yüzden fazla türde düşmanla yüzleşecek olmanın yanında, oyunda ilerledikçe otomatik olarak oluşturulan seviyelerle sürekli tetikte kalacaksınız. Haberiniz olsun; bir kez ölürseniz, oyunun en başına döner ve tekrar başlamak zorunda kalırsınız. Ama merak etmeyin, oyun boyunca yardımcınız olacak kalıcı geliştirmelere de sahip olacaksınız.

Büyü :

Her oynayışınızda, karşınıza birçok büyülü güç edinme fırsatı çıkacak. Oyun boyunca rastgele bulacağınız oyun yapısını değiştiren gliflerin yanında, Hareket, Saldırı ve Pasif olmak üzere üç ayrı beceri ağacına dağılmış yüzden fazla büyü becerilerine de erişim sağlayacaksınız. Leap of Fate’in olayı beceri ağaçlarının rastgele oluşturulmasıdır, bu sayede her oyuna başladığınızda bir öncekinden değişik bir deneyim yaşarsınız. Bir oynayışınızda çukurların üzerinden süzülüyor ve Atomik Parlama ile düşmanları parçalarına ayırabiliyorken, bir başka oynayışınızda Uzaylıları çağırarak düşmanlarınızı kaçırttırabilecek ve üzerinize atılan füzeleri geri yansıtmanızı sağlayacak bir teknolojiye sahip olabileceksiniz.

Karakterler :

Leap of Fate’de her birinin kendisine has oyun tarzı ve hikâyesi olan şu dört büyücüden biriyle oynayabileceksiniz:

Aeon, gölge büyücüsü: Gizli bir oluşum içerisinde yıllarca gördüğü baskıdan dolayı ruh sağlığı zedelenmiş biri.

Big Mo, sayborg teknobazı: İkili doğasını kabullenebilmek için uğraş veren biri.

Mukai, ruh ileticisi: Zihninin kontrolünü üç güçlü varlıktan geri alabilmek için cebelleşen biri.

Rasimov, düzenbaz okultist: Ölümü kandırmak için kendini sonu gelmez bir göreve adayan, asırlık yaşta bir büyücü.

“Derler ki bu yerde kendi korkularınla, kötülüklerinle yüzleşirmişsin. Ama ayrıca imtihanlarından sağ çıkarsan alın yazını söyleyebilirmiş.”

LEAP OF FATE RESMİ YERELLEŞTİRME PROJESİNİN DETAYLARI

Proje Yöneticisi:

İbrahim Aybars Sapan

Çevirmenler:

Anıl Can Çetinkaya
Muhammet Taki Kesemen
Ozan Aydın
Yağız Mardin
Muhammed Üsame Arslan

Yerelleştirme Koordinatörü:

İbrahim Aybars Sapan

Test Ekibi:

Enes Kaşıkçı
Yağız Mardin
İbrahim Aybars Sapan

Leap of Fate projesi, yaklaşık olarak 17450 kelimeden oluşmaktadır. Oyun tamamen Türkçe karakter desteğine sahiptir. Tüm mağazalardaki açıklayıcı bilgiler de Türkçe’ye çevrilmiştir.

Clever Plays firması ile yaptığımız anlaşma sonucunda 12 Ekim 2016’da çevirisi tamamlanan Leap of Fate resmi Türkçe yerelleştirme projesi Steam ve Humble Bundle platformlarında 21 Ekim 2016 itibariyle tamamen yayınlanmıştır. İlerleyen günlerde Apple Store ve Google Play’de de güncellenmiş olacaktır.

Ayrıca Türkçe diline özel 28 Ekim 2016 tarihine kadar %66’lık indirim fırsatıyla oyun şu an Steam’de 8,50 TL’ye satılmaktadır.

Web Sitemiz : http://technogame.net
Facebook Sayfamız : http://facebook.com/TechnoGameTr
Steam Satış Sayfası : http://store.steampowered.com/app/363420/
Apple Store Satış Sayfası: https://itunes.apple.com/us/app/leap-of-fate/id909730184?mt=8
Humble Bundle Satış Sayfası: http://www.humblebundle.com/store/leap-of-fate

Written by: Aybars Sapan

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun