Kane & Lynch Dead Men

Bir çete için çalışıyorsunuz,o çetenin önemli işlerini yapıyorsunuz ve o çetenin en iyi adamlarından birisiniz ve o çete size ihanet ediyor.Ve kızınızı kaçırıyor.Bu oyunda Kimseye acıkmak yok,Kimseyi affetmek yok iki deli adamın intikam almasını izliyoruz..Şimdi gelin bu oyunu inceleyelim..

Oyunun hikayesi; IO interactive, oyun’un konusu hakkında net bilgiler vermemekle birlikte karakterlerin hikayelerini ve nasıl bir takım haline geldiklerini açığa kavuşturan açıklamalarda bulundu.

Kane single player bölümde oynayacağımız asıl karakter. Kane’in normal yaşamı, oğlunun Kane’in silahını bulup kendini vurması ile sona erer. Karısı bu durumdan Kane’i sorumlu tutar ve Kane’in hayatı iyice çıkmaza sürüklenir… Kane bir kiralık katil olur ve ”The 7” isimli bir grup ile güney Amerikada çalışırken işler sarpa sarar. Kendisi hari gruptaki herkes ölür. ( Ya da o öyle sanmaktadır.) Mücevherlerden oluşan bir sevet ile kaçmayı başarsa da artık yasalarca ölüme mahkum edilmiş bir suçludur.

Lynch’in geçmişi de o kadar parlak değildir. Yüksek dozda ilaç tedavisi gerektiren bir tür ‘aşırı şizofreni’ hastalığı üzerinde çalışmaktadır. Bir gün baygın şekilde uyanarak karısını ölü bulur. Bunu kendisinin yaptığına bile emin olmamasına rağmen yasalarca ölüme mahkum edilmiştir.

Ölüm mahkumlarının taşındığı bir otobüste kane ve lynch ilk kez karşılaşırlar. Otobüs gitmesi gerektiği noktaya ulaşamadan The 7 grubu tarafından ele geçirilir ve The 7 Kane’i kaçırır. Lynch, Kane’in mücevherat servetini paralı askerlere geri getirmesi için, onu kollamak üzere tutulur. Ayrıca Kane’in kızı ve karısı da teminat olarak paralı askerlerin elindedir.

Bu oyunu sizler için değendirdik ve mutlaka oynanması gereken oyunlar arasına aldık.İyi Eğlenceler…

Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi:Microsoft Windows XP veya Vista
  • İşlemci: Pentium 4 2.0 GHz veya Athlon XP 2000+ İşlemci
  • RAM: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c uyumlu 128 MB Ekran Kartı
  • Hard Disk: 8 GB Hard Disk alanı
  • Direct X: 9.0c

 

 

 

Written by: Batuhan

TechnoGame'in kuruluşundan bu yana sizlere hizmet vermiş Editör, Çevirmen ve Yazar.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr