Gta V’in Ertelenmesine Karşın Söylentiler Yalanlandı

Gta V’in pc’ye çıkmasına az bir süre kala dedikodular yayılmaya başlandı. Şimdi’de yeni bir söylenti ortalığı karıştırdı. Rockstar Games iki hafta önce Gta V’in sistem gereksinimlerini açıklayacağını belirtmişti. Fakat üzerinden uzun bir süre geçtiği için Oyuncular: ”Gta V bir daha mı ertelendi?” gibi sorular sormaya başladı. Steam’de de çıkış tarihi yazmaması oyuncuları iyice şüphelendirdi.

Söylentilerin ardından Rockstar Games hemen açıklama yaptı;

“GTA V, PC için hala 27 Ocak tarihinde çıkacak. Bu konu hakkında şu an için herhangi bir değişiklik söz konusu değil.”

Bu açıklama oyuncuları biraz rahatlattı. Fakat ‘şu an için’ demeleri hayla akılda soru işaretleri bırakıyor. Umarız Gta V söz verildiği tarihte oyuncularla buluşur. Hep birlikte bekleyip, göreceğiz.

actual_1410967620

 

Written by: Batuhan

TechnoGame'in kuruluşundan bu yana sizlere hizmet vermiş Editör, Çevirmen ve Yazar.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr