GTA V’e Hazırlık! GTA V PC Toplama Tavsiyesi

Arkadaşlar,

GTA V’in PC’ye kesin bir tarih olmasa bile yakın zamanda çıkacağını hepimiz biliyoruz. Dört gözle beklediğimiz oyunu bir de TechnoGame’in Türkçeleştirmesiyle oynayınca çok büyük bir zevkle saatlerimizi hatta günlerimizi PC başında geçireceğiz.

Geçmiş GTA serilerinden tecrübe edindiğimiz üzere bu son GTA oyununun da sistemleri bir hayli zorlayacağını sanırım tahmin ediyorsunuzdur. Peki o zaman görelim bakalım kimler ne gibi hazırlık yaptı ya da yapacak?

Ben kendi sistemimi sizlere örnek olması için paylaşacağım. Fakat öncelikle şunu söylemek istiyorum. Bu güne kadar tüm GTA serilerini bilgisayarım donarak oynadım. Sistemim hep yetersiz kaldı. Bu nedenledir ki GTA’yı o zorluklar altında oynamanın bende oluşturduğu hissiyat çok farklıdır. Sanırım bu sefer ilk kez bir GTA oyununu ultra seviyede oynama keyfine varacağım. Halimize şükürler olsun 🙂

GTA V pc toplama

Yukarıda görmüş olduğunuz sessiz duran kasa bana aittir. Her ne kadar sessiz sakin dursa da aslında içinde bir canavar yatıyor. Benim sistemimi referans alarak sizde GTA V için çok iyi bir bilgisayar oluşturabilirsiniz.

Parçalara göz atacak olursak işlemci ve anakarta dikkat çekmek istiyorum ki diğer parçalara yükseltme yaparak çok uzun yıllar kullanabileceğiniz bir bilgisayarınız olacaktır.

INTEL CORE I7 4770K SOKET 1150 3.5GHZ 8MB CACHE 22NM İŞLEMCI | MSI Z87-GD65 GAMING INTEL Z87 SOKET 1150 DDR3 3000MHZ(O.C.) SATA 3.0 USB 3.0 ANAKART | ZOTAC GTX780 GDDR5 3GB 384BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI – ZOTAC GTX760 GDDR5 2GB 256BIT NVIDIA GEFORCE DX11.1 EKRAN KARTI | CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE PRO DDR3 2133MHZ CL11 SİYAH SOĞUTUCULU RAM | CORSAIR CARBIDE SERİSİ™ 400R 80PLUS 750W MIDT ATX SİYAH KASA | CORSAIR 128GB FORCE GS SERISI SATA 3.0 SSD (560MB OKUMA / 535MB YAZMA) | SEAGATE 3.5″ 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB CACHE 7200RPM HARDDISK | ASUS 23.6″ VN247H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR | 47LA740S 800 HZ FULL HD LED CINEMA 3D SMART TV

Herkes sistemini örnekteki gibi resimli olarak gönderebilir ya da sistem toplayacaksa diğer arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunabilir.

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr