Gta V Steam’de Ön Siparişe Açıldı

Milyonlarca pc oyuncusu 27 Ocak’ı beklerken Rockstar Games geçtiğimiz günlerde pc sürümünü tekrar erteleyerek yeni çıkış tarihini 24 Mart yapmıştı ve bu durum bizleri şaşırtmamıştı. Bunun nedeni oyunun çıkmasına 15 gün kala steam hala oyunu ön siparişe açmamıştı. Bizimde tahminlerimiz yanlış çıkmadı ve oyun ertelendi.

Steam, çıkış tarihi kesinleştiği için bugün oyunu ön siparişe açtı. Şuanda oyunun fiyatı 199 TL olarak gözüküyor. Ayrıca 1 Şubat’a kadar ön sipariş verenlere oyun içi 1.000.000$’la birlikte bonus 300$ hediye verecek.

İşte oyunun steam sayfasına buradan ulaşarak ön sipariş verebilirsiniz.

Not: Ayrıca Rockstar games kendi sayfasından oyunu ön sipariş verenlere bir oyunda yanında bedava veriyor.  Rockstar games’in sayfasından ön sipariş vermek için tıklayın.

Grand-Theft-Auto-V-Out-in-October-According-to-Developer-s-Resume-2

Written by: Batuhan

TechnoGame'in kuruluşundan bu yana sizlere hizmet vermiş Editör, Çevirmen ve Yazar.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun