GTA 5’in Steam Fiyatında İndirim

pcmichael_full

Herkesin oynamayı iple çektiği Grand Theft Auto 5 PC, 27 Ocak tarihinden 24 Mart tarihine ertelenmişti. Oyunun sistem gereksinimleri ve Steam fiyatı da bu ertelenme ile duyurulmuştu. Fakat Türk oyuncuları için durum pek iyi gözükmüyordu. Çünkü oyunun Steam’deki değeri 199TL olarak markete eklenmişti.

Türk oyuncular ise bu yüksek fiyatlar için çeşitli kampanyalar düzenleyerek seslerini duyurmaya çalıştılar. Hala oyunun fiyatı istenilen seviyede olmasa da Steam, kullanıcılardan gelen tepkilerin ardından fiyatta değişikliğe gitti. Yapılan yeni düzenleme ile birlikte oyunun şuan ki Steam fiyatı 179 TL. Her ne kadar indirim olmuş olsa da Türkiye, Steam bölgeleri arasında oyunu en pahalı alan ülke olma durumumuz sürüyor.

xgta-5-steam.png.pagespeed.ic.l8Ps89GL7IXWcqGYKeQ_

Written by: Haşim Kışla

17 yaşında lise 3.sınıf öğrencisi. 8 yaşından bu yana PC oyunları ve donanım, haber gibi şeylerle ilgilenen. Tasarım ve bilgisayarın teknik & donanım alanında kendini geliştirmiş.TechnoGame'de editör - yazar bir kardeşiniz.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr