GTA 5 PC için Ön Siparişe Açıldı

Ekran Alıntısı

Herkesin merakla ve heyecanla beklediği GTA 5 çok yakında çıkış yapacak ve nihayet oyun ön siparişe açıldı

Aral Game yaptığı resmi duyuruyla Grand Theft Auto 5 oyununun PC versiyonunun ön siparişe açıldığını duyurarak oyunu heyecanla bekleyenlere müjdeyi verdi. Rockstar daha önceden yaptığı açıklamada GTA 5 PC versiyonunu 2015 yılının Ocak ayının 27’sinde yayınlayacağını duyurmuştu. Bu tarihe neredeyse iki hafta kala oyunun Aral Game üzerinde ön siparişe açılmasıyla GTA 5 fiyatı da belli oldu. Aral Game GTA 5’in PC versiyonunu 180 TL fiyat etiketi ile ön siparişe sunmakta.

Oyunu Aral Game ‘den Ön-Siparişe vermek istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK sipariş verebilirsiniz.

Written by: Haşim Kışla

17 yaşında lise 3.sınıf öğrencisi. 8 yaşından bu yana PC oyunları ve donanım, haber gibi şeylerle ilgilenen. Tasarım ve bilgisayarın teknik & donanım alanında kendini geliştirmiş.TechnoGame'de editör - yazar bir kardeşiniz.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr