Gta 5 Pc İçin Neden Geç Çıkacak?

GTA-V_chop_1920x1080

Geçtiğimiz günlerde Ps4, Xbox One ve Pc için çıkış tarihleri açıklanan Grand Theft Auto Five’In Pc sürümünün neden diğerlerine nazaran daha geç çıkacağı konusunda Rockstar Games kanadından bir açıklama geldi.Rockstar Games “Gta 5’in geliştirmekte olduğumuz yeni versiyonu için oyuncuların heycanlandığını gördüğümüze sevindik.Ancak herşeyin çok iyi olduğuna emin olabilmemiz için biraz daha zaman gerekiyor” açıklamasını yaptı. Peki siz bu gecikme hakkında ne düşünüyorsunuz? düşünce ve görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı ihmal etmeyin ^^.

Written by: Mert Mesut Demir

17 Yaşında, Büyük Bir Apple Hayranı.Steamda zaman geçirmeyi seven kişilik.Simülasyon oyunlarını seven ve zamanının büyük bir çoğunu SuperPower 2 oynayarak geçiren isim.Steam üzerinden ekleyebilirsiniz nick kolerak8 ^^.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun