Grand Theft Auto V – Yeni Nesil Çıkış Videosu

123

Rockstar Games, Grand Theft Auto V’in yeni nesil konsollar için çıkış videosunu yayınladı.

18 Kasım’da yeni nesil için raflara çıkacak GTA V için “yeni nesil” bir video yayınlandı. Oyunda artık çok daha canlı bir dünya, çok daha fazla ayrıntı var ve artık her şey çok daha güzel gözüküyor.

Bir yıldan fazla süren yeni nesil bekleyişi meyvelerini bir hafta sonra Salı günü verecek.

Ayrıca optimizasyon sorunlarının olmadığı ve yeni nesil deneyimini daha üst seviyeye taşıyacağını öngördüğümüz PC versiyonu ise biraz daha gecikerek 27 Ocak 2015’te piyasaya çıkacak.Geç olsun donma olmasın diyelim ve beklemeye devam edelim!

Written by: Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun