Game Of Thrones – Telltale Games İlk Ekran Görüntüleri

Son zamanların en efsane dizisi “Game Of Thrones” her kesimin dikkatini çekip ve her alanda başarıya koşarak adeta gönüllerde taht kurdu. Özellikle ülkemizde de geniş bir izleyici kitlesine sahip olan GOT için belkide bir oyun yapmak en mantıklı işlerden biriydi.

İşte sözünü ettiğim bu oyun için daha önce The Back Future adlı film serisine ve The Walking Dead dizisine yaptığı oyunlar ile hepimizin beğenisini kazanan Telltale Games, nihayet Game Of Thrones için de başarılı bir oyun yapacaklarını oyun dünyasına duyurarak dizinin hayranlarını ve oyuncuları heyecanlı bir bekleyişe sokmuştu. Bu bekleyişin ardından yapımcılar Game Of Thrones – A Telltale Games Series için ilk ekran görüntülerini yayınlayarak daha önceki oyunlarında kullanmış oldukları grafiklerden farklı bir tarza geçtiklerini bizlere göstermiş oldu.

O halde incelemek için sizi fotoğraflar ile baş başa bırakıyorum.

game of thrones

game of thrones

game of thrones

game of thrones

game of thrones

game of thrones

game of thrones

game of thrones

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun