The Walking Dead serisinin büyük beğeni almasından sonra Game of Thrones‘u çıkaracağını söyleyen Telltale Games Aralık ayının başında oyunun ilk bölümü olan Iron From Ice‘ı piyasaya sürmüştü. TWD serisi gibi Game of Thrones‘un ilk oyunu da beğeni toplamıştı. İlk bölümün ardından Game of Thrones hayranları 2.bölümü merakla beklemeye başlamıştı. Bu bekleyişin sonunda 2. bölüm olan The Lost Lords‘un fragmanı yayınladı. Game of Thrones oyunu toplamda 6 bölüm yayınlanacak. TWD serisinden farklı olarak Game of Thrones‘un 2. bölümünde dizinin bir çok ana karakteri kendine yer bulacak. TWD serisini oynayan oyuncular bilir, TWD serisinde karakterlerin ve mekanların diziyle bir bağlantısı yoktu.

Game of Thrones: The Lost Lords PS 4, PS 3, Xbox One, Xbox 360, PC, Mac, İOS ve Android platformları için gelecek. Oyunun çıkış tarihi platformlara göre değişmekle birlikte 3 şubat, 4 şubat ve 5 şubat tarihlerinde olacak.

Written by: Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: sadikkilicc@gmail.com

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun