Game of Thrones Episode 6 Türkçe Yama

game of thrones episode 6

Game of Thrones Episode 6 The Ice Dragon – Türkçe Yama

çeviridurumu

Menü: %100

Altyazı: %100

Kitabe: %100

proje yöneticisi

Nurullah Aktaş

programcılar

Nurullah Aktaş
Onur Ünal

testekibi

Nurullah Aktaş
Bilal Ön
Sadık Kılıç

çevirmenler

Enes Çakır
Furkan Şahan Albayrak
Cem Güllü
Ayça Öğüt
Tolga Dernek
Gökay Örsel

Enes Kaşıkcı
Bilal Ön
Büşra Duman
Furkan Kütük
Furkan Akbaş
Furkan Akkaya
Serkan Uncu
Cumali Aksoy
Ahmet Hamza

önemlinotlar

Oyunun her episode’unda aynı isimlerde kendi episode’larına ait dil dosyaları olduğundan oyunu Türkçe yama ile oynarken çakışma yaşanmaması için episode’lara ait Türkçe yamalar için ayrı ayrı setup hazırlanmıştır. Ve sizler hangi episode’u oynayacaksanız o episode’a ait setup’ı kurun. Bu sebepten ötürü tüm episode’ları içeren bir setup hazırlanmayacaktır.

kurulum

Setup programının kurulumun sonunda soracağı “Bilgisayarı yeniden başlat” seçeneğini seçip kurulumu sonlandırın. Aksi halde oyundan atma sorunu yaşayabilirsiniz.

download-icon.273921f460a0c6119fe317a1393d1ce1

Yamayı İndirmek İçin Tıklayınız.

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun