Anasayfa / Kategori / Tanıtım ve İnceleme / FIFA 15’in oynanış videosu!

FIFA 15’in oynanış videosu!

27 dakikalık bir oynanış videosu bizlerle.

fifa15logo

FIFA 15 beklediğimiz günlerde,oyun aceba nasıl sorusunu hepimiz kendimize soruyoruzdur. Şimdi izleyeceğiniz  Liverpool ve Manchester City’nin 27 dakikalık çarpışmasını izleyeceksiniz.

Beklemeye değer olacak oyunda yine değişiklikler mevcut. İlk olarak oyuncular neredeyse tıpa tıp belirtilmiş. EA’nin açıklamasına göre seyirciler(taraftarlar) artık  çok farklı olacağını ve  değişikliğini fark edeceğinizi belirtmişti. Gerçekten seyircilerde bir takım değişiklikler mevcut. Bunun yanı sıra oyuncu değiştirme menüsünde ufak değişiklik var ve küçük bir ayrıntı olarak, gol sevinci yaşarken korner bayrağına oyuncu çarpınca bile bayrak sallanıyor ki, daha önce bayrağın içinden geçme gibi durumlar söz konusuydu. Bu da çok ince bir ayrıntıya önem verdiklerini gösteriyor. Daha fazla benim anlatmama gerek yok aslında. İzleyeceğiniz zaman sizlerde ne gibi değişikliklerin olduğunu göreceksiniz.

Hakkında Sezer Daştan

Sezer bir teknoloji dostu ve hayranıdır. Teknoloji ile haşir neşir olur. Uğraşırken büyük keyif alır ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaz. Call of Duty'nin büyük hayranıdır. Aynı zamanda The Last OF Us manyağı bir kişiliktir. PC ve PS4 platformlarını kullanır