Far Cry 4 Yönetmeninden Yeni Bilgiler

Ubisoft FarCry 3’deki başarıları sayesinde Far Cry 4 konusunda oyuncuların haritası,oynayış tarzı,görüntüler ve hikaye açısından beklentileri fazlasıyla özellikle harita büyük, peki bu haritanın büyüklüğü ne ola ki?

Far Cry 4’ün yönetmeni Alex Hutchinson, şöyle bir şey demiş; “Far Cry 3’ün haritası gayet büyüktü. Biz de Far Cry 4’ü geliştiriken bu büyüklüğün bizler için yeterli olabileceğini düşündük. Bunun için oyuncuların karşısına büyük bir haritayla çıkmak yerine, o haritanın içini doldurmaya çalıştık. Ummadık yerlerde ummadık olaylarla karşılaşabileceksiniz.” demiş. Yani harita Far Cry 3 ile aynı olacak ama beklenmedik şeyler görecekmişiz. Acaba beklenme dikten kastı ne yönetmenin insan merak etmiyor değil. 

Ayrıca Far Cry 4’te “Karma” görevlerinin de bulunacağını dile getiren Hutchinson, örnek olarak gerçekleştirdiğimiz yan görevlerde halka ya da suçlulara yardım ettiğimizde, görevin işleyişinin değişeceğini belirtti. Yani bizi Far Cry 4’de çok iyi değişiklikler bekliyor umarız oyuncular hayal kırıklığına uğramaz.

Ufak bir hatırlatma Far Cry 4 PS3, Xbox One, PS4, Xbox 360 ve PC  sahipleri için piyasaya sürülecek ve 18 Kasım tarihinde bizimle olacak. Heyecanla bekliyoruz.

Written by: Sercan Solakoğlu

20 yaşında yazmayı seven üniversite öğrencisi hayal gücü fazlasıyla yüksek olan bu yüzden hala çocuksu ama mizacı kocaman adam olan son olarak eğlenceli bir kişiliktir kendisi her sorunuza yardımcı olmak için can atar kendileri.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun