Far Cry 4’ten Yeni Video

159883Far Cry 4’ten “Doğa Belgeseli” gibi video geldi.

18 Kasımda PC, Xbox360-One, PS3-PS4 için piyasaya çıkması öngörülen ve Himalaya dağlarında bulunan Kyrat adlı kurgusal bir yerde geçecek olan Far Cry 4 için yeni bir video geldi.

Yeni videodan da anlaşılacağı gibi bu açık dünya oyunda doğal yaşamı lehimize kullanabileceğiz.

Video başında belgesel tadında tanıtılan filleri sadece sürmeyeceğiz, onları kullanarak etrafa zarar verebileceğiz. Videoda seslendirme yapan bey “Filler, gerçek bir savaş makinesinin yıkıcı gücü olabilir.” diyor. Oyunda filler en yakın dostumuz olacak gibi. 🙂 Onları bir yerlere tırmanmak için veya çeşitli objeleri taşımak için de kullanabileceğiz.

Açık dünya oyunda özgür olmak ve çevre ile etkileşimde olmak oyuncuları mutlu edecektir. Ubisoft’un erteleme ve optimizasyon sorunlarının bu oyuna yansımaması dileğiyle.

İyi Seyirler

 

Written by: Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun