Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / Far Cry 4’ten Yeni Video

Far Cry 4’ten Yeni Video

159883Far Cry 4’ten “Doğa Belgeseli” gibi video geldi.

18 Kasımda PC, Xbox360-One, PS3-PS4 için piyasaya çıkması öngörülen ve Himalaya dağlarında bulunan Kyrat adlı kurgusal bir yerde geçecek olan Far Cry 4 için yeni bir video geldi.

Yeni videodan da anlaşılacağı gibi bu açık dünya oyunda doğal yaşamı lehimize kullanabileceğiz.

Video başında belgesel tadında tanıtılan filleri sadece sürmeyeceğiz, onları kullanarak etrafa zarar verebileceğiz. Videoda seslendirme yapan bey “Filler, gerçek bir savaş makinesinin yıkıcı gücü olabilir.” diyor. Oyunda filler en yakın dostumuz olacak gibi. :) Onları bir yerlere tırmanmak için veya çeşitli objeleri taşımak için de kullanabileceğiz.

Açık dünya oyunda özgür olmak ve çevre ile etkileşimde olmak oyuncuları mutlu edecektir. Ubisoft’un erteleme ve optimizasyon sorunlarının bu oyuna yansımaması dileğiyle.

İyi Seyirler

 

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.
  • Liquidyy

    Far Cry 4’ü çevirmeyi düşünüyor musunuz?

    • http://www.alicansaglam.com/ Alican Sağlam

      Önce oyun piyasaya çıksın. Elimizdeki çeviri işlerinin durumuna ve oyuncuların isteğine göre düşünebiliriz. Fakat şuan için herhangi bir düşüncemiz yok. Takipte kal 😉