Far Cry 4 Duyruldu!

      Ubisoft, beğenilen FPS oyunu Far Cry serisinin 4. oyununu duyurdu. Verilen bilgilere göre Far Cry 4, Himalaya Dağları’nda yer alan Kyrat adında hayali bir bölgede geçecek. Oyunda Kyrat, kendini kral ilan etmiş bir karakter tarafından yönetilen bir bölge olarak karşımıza çıkacak. 
 
     Şimdiye kadar verilen bilgilerle söylentileri doğrulayan Far Cry 4 için oyunun yapımcısı Dan Hay şunları söyledi: Ubisoft Montreal, oyunun hayranlarının beklentilerini aşıp onları şaşırtacak bir oyun yaparak seriyi bir adım öteye taşımak istiyor.”
 
     Far Cry 4’ü ön sipariş eden oyuncular, Far Cry 3 DLC’sinin popüler karakteri Hurk’un yer aldığı üç bölümlük görevi içeren Far Cry 4: Limited Edition’a bedava ulaşabilecek.  
 
     Far Cry 4, 20 Kasımda  Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3, ve PC için çıkacak. 

far cry 4 duyuruldu

Written by: Batuhan

TechnoGame'in kuruluşundan bu yana sizlere hizmet vermiş Editör, Çevirmen ve Yazar.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr