The Evil Within – Lezzetli Kötülük (Türkçe Altyazılı)

Korku oyunlarındaki seslerin nasıl ortaya çıktığını hiç merak ettiniz mi? Ya da bu seslerin bir çoğunun sadece iştahla yediğimiz yemeklerden meydana gelebileceğini hiç düşünür müydünüz?

Hiç şüphesiz ki bir korku oyunundaki en önemli unsur olmaz olmazı ve yeri geldi mi de bizi bizden alan ses efektleridir. The Evil Within’ın ses tasarımcısı Masahiro Izumi, konu hakkında biz meraklı oyunculara işin aslını kendi uzmanlık alanında hünerlerini sergileyerek gösteriyor.

Tango Gameworks’un geliştiriciliği üstlendiği The Evil Within 14 Ekim de PC ve platformlar için çıkışını yapacak.

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun