The Evil Within Çıktı

TEW_profile

Yine bir korku oyunu…

Son zamanlarda özellikle bağımsız yapımcılardan gelen oyunlar ile oyun dünyasında korku oyunları artmaya başlamıştı. Yeni çıkan Alien: Isolation‘dan sonra The Evil Within piyasayı iyice hareketlendirecek gibi.

13 Ekim 2014’te (dün) Steam’de çıkışını yapan The Evil Within için oyunculardan güzel geri dönüşler alındı. Gerçekten korkmak isteyen oyuncular için uzun bir hikaye modu var. Söylemeden geçmeyelim, oyunda grafikler gerçekten güzel. Detaylara önem verildiği her sahnede her an hissediliyor. Oyunu almadan önce sistem gereksinimlerine bakmanızda fayda var.

Çıkış Videosu:

Written by: Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun