Dead or Alive 6’nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dövüş oyunu severlerin merakla beklediği Dead or Alive 6‘nın nihayet çıkış tarihi yayınlandı. KOEI Tecmo resmi twitter hesabından paylaşılan gönderinin açıklama kısmında çıkış tarihi paylaşıldı. Sadece bununla kalınmadı ve bir de oynanış videosu eklendi. Oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

KOEI Tecmo‘nun dövüş oyunu 15 şubat 2019 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. Yayınladıkları videodaki oynanışa bakılırsa da grafiklerin 3D olmasına rağmen oynanışın 2D mekaniklerle olacağını söylemek mümkün. Ayrıca videoda bazı karakterleri görsek de bütün karakterler henüz yayınlanmadı. Geçen oyununda abartı göğüs fiziği kullandığı için eleştirilen yapımcılar da bu sefer gerçekçi bir göğüs fiziği yapmak için uğraşacaklar.

Written by: Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: [email protected]

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun