Anasayfa / Kategori / Oyun Haberleri / DayZ Satışları 3 Milyonu Geçti

DayZ Satışları 3 Milyonu Geçti

dayz-en-korkunc-video

Kimse beklemezdi bu kadar popüler olacağını…

Bohemia Interactive, 2013 Aralık ayında erken erişime sunulan ve o günden beri 24 adet güncelleme alan DayZ’nin 3 milyon barajını geçtiğini duyurdu.

3 milyon oyuncuya teker teker teşekkür etmek istiyoruz, onlar DayZ’nin geliştirilmesinde bize destek oldular.” diyen proje lideri David Durcak, “Hepiniz DayZ’nin en iyi açık dünya ve hayatta kalma zombi oyunu olması için katkıda bulundunuz. Bu inanılmaz bir başarı ve biz gerçekten sizlerle oyunun tüm tasarım iyileştirmelerini paylaşmak istiyoruz. Anti-Hack çözümlerine ve diğer geliştirmelere bu yıl ağırlık vereceğiz.” diyerek sözlerine son verdi.

Bu yıl yayınlanması planlanan güncellemeler arasında, yenilenmiş kullanıcı arayüzü, hastalıklar, dinamik olaylar, yeni bir fizik sistemi ve hayvanlar var.

Steam’de 76,99 TL’ye satılan DayZ’yi buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Hakkında Alican Sağlam

Technogame'de yazar ve çevirmen... Tam bir teknoloji hastasıdır. Simulasyon oyunlarına modlar yapar. Teknoloji olsun da ne olursa olsun mantığında her şeyle ilgilenir.
  • Skrillex

    Oh ne ala memleket sen git optimizasyon özürlü buglu oyunu millete 60 liradan denettir, sonra bak millet daha çok denemek istiyor çıkar fiyatı 77 liraya, nasıl olsa denemek isteyen keriz çok…