Bioshock Infinite

Eğer şimdiye kadar bu oyunu oynamadıysanız çok fazla şey kaçırıyorsunuz demektir. Zira bu oyun benim şimdiye kadar oynadığım oyunlar arasında ilk 3’ün içinde.  Filmleri aratmayan senaryosuyla, üstün grafikleriyle mükemmel bir oyun Bioshock Infinite. Oyunda Booker DeWitt isimli karakterle oynuyoruz. Borç içindeki Booker’dan, borçları karşılığında Elizabeth isimli bir bayanı bulması isteniyor. Bu teklifi kabul eden Booker, bulutların üstünde kurulu Columbia adındaki şehre gidiyor. Hikaye de bundan sonra başlıyor. Columbia gerçekten çok güzel dizayn edilmiş, masalları andıran bir şehir. Elizabeth’i bulduktan sonra asıl meselenin Elizabeth’i bulmak değil, onu bulduktan sonra olayları çözmeye çalışmak olduğunu anlıyorsunuz. Oyun ilerledikçe kafanızda bir şeyler şekilleniyor ama dananın kuyruğunun koptuğu yer final kısmı oluyor. Ben final bölümünü oynadığımda tam anlamıyla ağzım açık kalmıştı. Bir oyunda böylesine bir senaryonun işlenmiş olması beni gerçekten şaşırtmıştı. Lafı uzatmaya gerek yok. Eğer hala oynamadıysanız mutlaka oynamanızı tavsiye ediyorum.

bioshock-infinite-columbia

Bu güzel oyunu sizler için değerlendirdik ve mutlaka oynanması gerekenler arasına aldık.. İyi eğlenceler..

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
Minimum
 İşletim Sistemi: Windows Vista Service Pack 2 32-bit
İşlemci: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
Hafıza: 2GB
Hard Disk: 20 GB boşluk
Ekran Kartı: DirectX10 destekli ATI Radeon 3870/NVIDIA 8800 GT/Intel HD 3000
Ekran Kart Hafızası: 512 MB
Ses Kartı: DirectX destekli
Tavsiye edilen:
 İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-bit
İşlemci: 4 Çekirdekli İşlemci
Hafıza: 4 GB
Hard Disk: 30 GB boşluk
Ekran Kartı: DirectX11 destekli ATI Radeon 6950/NVIDIA GeForce GTX 560
Ekran Kartı Hafızası: 1024 MB
Ses Kartı: DirectX destekli

Written by: Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: [email protected]

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun