Anasayfa / Kategori / Tanıtım ve İnceleme / Besiege İnceleme

Besiege İnceleme

Merhaba sevgili technogame takipçileri. Bağımsız oyun şirketlerinin çıkardığı oyunlarla yakaladığı başarılar aklında iyi bir fikir olan insanlara umut vermişti geçtiğimiz yılda. Besiege bunlardan biri hali hazırda alphada olan v0,02 güncellemesi yeni yayınlanan oyun isminden de anlaşılacağı gibi kuşatma da kullanılan savaş makinelerini veriyor elimize.

Şu an için oyun alphada olsa da bir bölümü açık halde ve hızlı bir şekilde güncelleme almaya devam ediyor. Çıkmasının üstünden 2 hafta geçecek olan oyun tüm listelerde hala çok satanlarda ve beklenmedik bir başarı yakalamış durumda. Oyunun ne tür ve nasıl bir oynanışı olduğuna gelirsek kısaca anlatayım sizlere. Oyun simülasyon tarzında diyebiliriz ve oyuna gelirsek oyun bize yok etmemiz için belirli hedefler veriyor. Hedefleri nasıl yok edeceğimize gelirsek oyun işte bizim için burada başlıyor. Yok etmede kullanacağımız savaş makinesini hiçbir sınırlama olmadan toplarla, alev makineleri ile bombalar, mayınlar. Hatta kanat takarsak uçup gökten felaket yağdıracak şekilde donatabiliyoruz. İşte oyun burada bizlerin hayal gücünün ortaya çıkmasına yol açıyor. Da Vinci edasına bürünüp akıl almaz makineler yaparak bölümleri geçiyoruz. Tatlı grafikleri, hoş müzikleri, sade ara yüzü ile de doyumsuz anlar yaşatıyor bizlere.

besiege hhh

Oyunun küçük boyutlu olması her türlü bilgisayarda oynanabilirlik imkânı veriyor. Bellekte az yer kaplaması ise uzun süre silmenize gerek duymadan hep yanınızda olmasını sağlıyor. Besiege bu senenin başarılı oyunlarından olmaya aday. Sizlerde bu oyunun tadına bakmalısınız. Umarız bu gibi oyun şirketlerinin başarısı devam eder ve biz oyuncular daha güzel oyun oynamaya devam ederiz. Kendinize iyi bakın esen kalın oyunsuz kalmayın arkadaşlar.

Hakkında Kürşat Alp Kapusuzoğlu

  • Muhammed Ali Saldoğan

    Yav şu oyunda mancınık yapmayı bi beceremedim 😀 PewDiePie gibi garip garip yollarla geçiyorum bölümleri 😀

    • TC Mert Beyaz

      hahha 😀 oda güzel hocam eğlenmek iyidir bende oynucam inş yakında oyunu.sen pewdiepie oynamış diyince kaçarı yok artık her türlü :)