Beğenerek takip ettiğiniz YouTuber’lar?

Selamlar değerli Techno Game takipçileri. Bugün yine rahatlıkla fikir alışverişi yürüteceğimiz bir oyun muhabbeti konusu belirledik: Beğenerek takip ettiğiniz YouTuber’lar ve konu hakkındaki bakış özelliğiniz neler?

Kim ki onlar?

Kim ki onlar?

Oyun camiasında sizlerin hem oyun esnasındaki muhabbetini, anlatımını ve hem de oynanış videolarını severek ve beğenerek takip ettiğiniz yerli veya yabancı YouTuber’lar kimler?
Bir oyun kanalında dikkat ettiğiniz en önemli unsur ya da unsurlar size göre nedir? Örneğin oyunu oynayan bir YouTuber işi sırf dalgaya mı vuruyor yoksa oyun hakkında bilgiyi yeterli derecede sizi bilgilendirecek kadar bir bilgi birikimine ve anlatış vizyonuna sahip mi?
Takip ettiğiniz YouTuber’ların sizlere göre avantaj-dezavantaj yani eksik ve artılarını nasıl değerlendirebilirsiniz?

Buyurun bu konumuza kültürel bir bakış açısı getirelim ve diğer oyuncu arkadaşlarında yeni kanallar takip etmesine vesile olalım!
İyi muhabbetler.

Küçücük bi hatırlatma:
Tabii bizim kanallarımıza da bir şans verebilirsiniz :))) https://www.youtube.com/user/TechnoGameTr

Written by: Nurullah

Bilgisayarın birçok alanında uzmanlaşmış, oyunlara olan ilgisi sayesinde bugüne değin bir çok çeviri projesinde liderlik yapmış ve emeği geçmiş, web tasarım ile uğraşan, Galatasaraylı bir oyun sever.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr