Battlefield 5’de Beklenmeyen Erteleme

DICE tarafından geliştirilen Battlefield 5‘in çıkış tarihi daha önce 19 ekim olarak duyurulurken sürpriz bir şekilde çıkış tarihi stüdyo genel yöneticisi Oscar Gabrielson tarafından yapılan açıklamaya göre 20 kasıma ertelendi. Beklenmeyen bu ertelemenin sebebi olarak kapalı beta oturumları esnasında oyuncular tarafından yapılan geri bildirimler olduğu düşünülüyor.

Elbette güzel haberlerimiz de var. Öncelikle stüdyo premium pass sunmadı. Yani yeni gelen harita ve oyun içeriklerini ücretle satın almak yerine ücretsiz erişebileceksiniz. Daha sonra oyunun çıkış tarihi ertelenmiş olsa da açık beta test tarihlerinde bir değişiklik olmadı. 6 Eylül olarak duyurulan testler başladı. Elbette eğer oyunu ön sipariş verenler ya da EA veya Origin Access abonesi olanlar 4 eylülde başladılar açık beta testlerine. Açık beta testleri için önerilen sistem gereksinimler ise şöyle:

En Düşük Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-Bit), Windows 8.1 (64-Bit) veya Windows 10 (64-Bit)
İşlemci: Intel Core i5 6600K veya AMD FX-6350
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 (2 GB) veya AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
Sabit Disk: 50 GB
DirectX: 11.0 uyumlu ekran kartı veya muadili
Çevrimiçi Bağlantı: 512 KBPS veya daha hızlı internet bağlantısı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit) veya daha günceli
İşlemci: Intel Core i7 4790 veya muadili, AMD FX 8350 Wraith
Bellek: 16 GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 (3 GB) veya AMD Radeon RX 480 (4 GB)
Sabit Disk: 50 GB
DirectX: 11.0 uyumlu ekran kartı veya muadili
Çevrimiçi Bağlantı: 512 KBPS veya daha hızlı internet bağlantısı

Written by: Sadık Kılıç

Hacettepe'de okuyan, teknoloji meraklısı, oyun bağımlısı, Galatasaraylı Technogame.net yazarı. İletişim: [email protected]

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun