Telltale Games

Jurassic Park: The Game

6.8

Haberler

Jurassic Park: The Game (EP:1)- Türkçe Yama

Jurassic Park: The Game (EP:1)- Türkçe Yama
Jurassic Park: The Game (EP:1)- Türkçe Yama Menü: %100 Hikaye: %100 Notlar: %100 Serhat Çavunt Batuhan  Akyol Birtan Uysal Mert M. Ay Eğer bazı kısımlar İngilizce oluyorsa, bölüme ait “Localized” klasörünü siliniz. (Oynamadan önce silmeniz önerilir) Localized klasöründe diğer diller mevcuttur, sildiğiniz taktirde diğer diller de silinecektir. Yamayı İndirmek İçin Tıklayınız.

Jurassic Park: The Game (EP:2) – Türkçe Yama

Jurassic Park: The Game (EP:2) – Türkçe Yama
Jurassic Park: The Game (EP:2) – Türkçe Yama Menü: %100 Hikaye: %100 Notlar: %100 Test: %100 Programlama: %100 Serhat Çavunt Serhat Çavunt Batuhan Gengönül Mert M. Ay (Programlama & Test) → iOS sürümlerine dönüşüm daha sonra yapılacaktır. Yamayı İndirmek İçin Tıklayınız.

Jurassic Park: The Game Bölüm 1 – Türkçe Yama

Jurassic Park: The Game Bölüm 1 – Türkçe Yama
Jurassic Park: The Game – Türkçe Yaması Menü: %100 Hikaye: %100 Notlar: %100 Serhat Çavunt Serhat Çavunt Murat Keser (iOS + Test) Batuhan Gengönül (Test) Nurullah Aktaş (Programlama) Mert M. Ay (Font) 1-Yamada Türkçe karakterler bulunmaktadır. 2-Kurulum programı oyununuzu Steamden satın aldıysanız klasörünüz otomatik olarak . 3-Hedef klasörünüz otomatik olarak seçilmediyse, Gözat butonundan oyunu yüklediğiniz klasörü seçiniz. 4- 5. Kısımda yazıları İngilizceye ...

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun