Rockstar North

Grand Theft Auto V

10

Haberler

GTA V PC KUTUSU GÖRÜNTÜLENDİ!

GTA V PC KUTUSU GÖRÜNTÜLENDİ!
Grand Theft Auto V’ın PC sürümünün kutulu versiyonun fotoğrafları ortaya çıktı. Reddit’te paylaşılan görüntülerde 14 Nisan’da çıkacak olan oyunun kutulu versiyonunda tam 7 DVD var. Bu DVD’lerin her birinin üzerinde GTA V sanatsal çalışmaları bulunuyor. Ek olarak el kitabı ve oyun haritası kutulu sürümde yer alıyor.Aynı zamanda oyun dün gece ön indirmeye açıldı.Ek bilgi olarak ARAL GAME üzerinden sipariş verenlere oyun 13 Nisanda kargoya verilecek.Yani İstanbul dışı sipariş verenlere oyun 14 Nisan Salı günü ulaşacak.    

Grand Theft Auto: VI (6) – Çıkış Yapacağı Doğrulandı !

Grand Theft Auto: VI (6) – Çıkış Yapacağı Doğrulandı !
Henüz GTA V’ in PC platformuna çıkarmayan Rockstargames GTA VI (6)’ nin çıkacak mı sorularına cevap verdi. Rockstar North’un başkanı Leslie Benzies’nin katıldığı bir  toplantıda GTA VI (6)’ nın çıkacağını doğrulamış bulunmakta. Henüz oyun hakkında bir şeyin kesinleşmediğini söylediler ama GTA VI (6) kesin olarak çıkacakmış ve oyun büyük ihtimal ile Los Angeles, Miami ve New York gibi yerlerde geçecekmiş. Eğer işiniz yoksa şimdide GTA VI (6)’ yı bekleyin…

Grand Theft Auto V Playstore’da 168 TL!

Grand Theft Auto V Playstore’da 168 TL!
Nurullah Aktaş’ın liderliğinde, Oğuz Gürsel ve benim de (Tayfun Kumaş) içlerinde bulunduğum sağlam çeviri kadromuz ile hazırladığımız GTA V’in Türkçe yamasını PC için tam teşekküllü halde bitirmeye çalışırken, oyunun Playstore’daki ön sipariş fiyatı da belli oldu. Steam ve Aral’da 180 ile 200 TL arasında satışa sunulan oyunun Playstore’daki dijital sürümü 14 TL’den başlayan taksitlerle sizlerle. Oyunun Playstore sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için ayrıca burayı da okuyabilirsiniz.

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun