Telltale Games

Game of Thrones – A Telltale Games Series

7.7

Haberler

Game of Thrones: Episode 3 Türkçe Yama

Game of Thrones: Episode 3 Türkçe Yama
Game of Thrones’un oyunu diziyi baz alıyor. Dizinin üçüncü sezonunun sonundan başlayan oyun muhtemelen beşinci sezonun başında da bitecek. Diğer serilerden alıştığımız gibi 5 bölüm de değil üstelik. Telltale’in Game of Thrones’u 6 bölüm sürüyor.

Game of Thrones: The Lost Lords Yola Çıktı !

Game of Thrones: The Lost Lords Yola Çıktı !
Telltale’ nin geliştirdiği Game of Thrones’ ın ikinci bölümü geliyor. Telltale’ nin geliştirdiği bir çok oyun çok sevildi, bu serisinde Game of Thrones’ i konu aldı. Hayranları tarafından 2. bölümü beklenen oyun için Telltale bir fragman yayınladı. Bu fragman ile hem hayranlarını sevindirdi hemde dedikodulara açıklık getirdi, bakalım bu bölümde neler olacak… Çıkış Tarihleri: PC,PS4,PS3 : 3 Şubat XBOX ONE, XBOX360 : 4 Şubat İOS, ANDROID : 5 Şubat

TECHNOGAME

TechnoGame.net güzel Türkiyemize ve halkına hizmeti, kendine şiar edinmiş, yurdun dört bir yanından katılan gönüllü programcılar ve çevirmenler tarafından oluşturulmuş bir oyun yerelleştirme sitesidir.
TechnoGame'in amacı oyunseverlerin en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde kendi dillerinde oyun oynamalarını ve bundan keyif almalarını sağlamaktır.

Twitter

Technogame E-Sports kuruluyor! Başvurmak için hemen tıkla: https://t.co/oyEjiUOJy9
The Walking Dead Michonne: Episode 1 In Too Deep oyununun Türkçe yaması yayınlandı! Yamayı indirmek için: https://t.co/ihGVoa1DXr

Bize Destek Olun